Πλαστική Χειρουργική
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εύκολος Προγραμματισμός Ραντεβού
Visit our web site
Nikos Neofotistos,Plastic Surgeon
Follow n_neofotistos on Twitter Ask me about Plastic Surgery on Quora Find me on Linked In our videos on youtube Join our Facebook Group
Πρόσφατα Θέματα
» Υαλουρονικό οξύ στα χείλη
Laser αποτρίχωση σε άντρες-πλάτη+ώμους I_icon_minitime24/2/2015, 10:58 από Admin

» πωγωνοπλαστική
Laser αποτρίχωση σε άντρες-πλάτη+ώμους I_icon_minitime29/10/2013, 17:40 από elen_h

» Αφαίρεση σπίλων
Laser αποτρίχωση σε άντρες-πλάτη+ώμους I_icon_minitime26/6/2013, 17:40 από Admin

» Κρυοπηξία και υπερτροφική ουλή
Laser αποτρίχωση σε άντρες-πλάτη+ώμους I_icon_minitime26/6/2013, 17:38 από Admin

» Πλαστική Χειρουργική μετά από μεγάλη απώλεια Βάρους
Laser αποτρίχωση σε άντρες-πλάτη+ώμους I_icon_minitime1/2/2013, 00:47 από jpapas

» Laser αποτρίχωση σε άντρες-πλάτη+ώμους
Laser αποτρίχωση σε άντρες-πλάτη+ώμους I_icon_minitime28/1/2013, 19:22 από Admin

» αυξηση ογκου και περιγραματος χειλιων
Laser αποτρίχωση σε άντρες-πλάτη+ώμους I_icon_minitime20/6/2012, 15:26 από Admin

» Κρέμα ματιών
Laser αποτρίχωση σε άντρες-πλάτη+ώμους I_icon_minitime6/6/2012, 12:11 από Admin

» Κρέμα προσώπου
Laser αποτρίχωση σε άντρες-πλάτη+ώμους I_icon_minitime6/6/2012, 12:06 από Admin

Τροφοδοσία RSS


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



Laser αποτρίχωση σε άντρες-πλάτη+ώμους

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Laser αποτρίχωση σε άντρες-πλάτη+ώμους Empty Laser αποτρίχωση σε άντρες-πλάτη+ώμους

Δημοσίευση  Santos 2/2/2011, 12:47

Εχω κάποιες μαύρες τριχες στους ώμους χαμηλά,οι τρίχες αυτές δεν είναι πολλές,δηλαδή ο αριθμός τους δε ξεπερνά τις 30.Παλαιότερα τις αφαιρούσα με το χέρι μου αλλά αυτό είχε σαν αποτέλεσμα να βγαίνουν όλο και περισσότερες.Θα ήθελα να μου πείτε λοιπόν αν γίνεται να τις αφαιρέσω με laser.

Santos

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 02/02/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Laser αποτρίχωση σε άντρες-πλάτη+ώμους Empty Απ: Laser αποτρίχωση σε άντρες-πλάτη+ώμους

Δημοσίευση  Admin 2/2/2011, 12:47

Σε απάντηση του ερωτήματος που μου θέσατε, να σας ενημερώσω πως οι μαύρες τρίχες της πλάτης αντιμετωπίζονται με απόλυτη επιτυχία με το laser.
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Αθήνα

http://www.neofotistos.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Laser αποτρίχωση σε άντρες-πλάτη+ώμους Empty Απ: Laser αποτρίχωση σε άντρες-πλάτη+ώμους

Δημοσίευση  christinakroft 8/3/2011, 17:35

christinakroft
christinakroft
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Τόπος : P.Psichiko

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Laser αποτρίχωση σε άντρες-πλάτη+ώμους Empty Απ: Laser αποτρίχωση σε άντρες-πλάτη+ώμους

Δημοσίευση  Babis 26/1/2013, 15:12

Έχω ξεκινήσει αποτρίχωση με laser αλεξανδρίτη σε ώμους και πλάτες σε δερματολόγο και ήθελα να ρωτήσω:
Πήγα την πρώτη φορά πριν 1+ μήνα για την πρώτη συνεδρία και μετα από 2 βδομάδες έκανα το επαναληπτικό.Απ'ότι μου είπε θα πηγαίνω κάθε 1,5 μήνα.Εχω λευκό δέρμα και μαύρη τρίχα.
Το επαναληπτικά το έκανα πριν 25 μέρες και παρατηρώ οτι ακόμα οι τρίχες δεν έχουν βγει παρά ελάχιστες.
Σε 10 μέρες θα πάω για την 2η συνεδρία.Μήπως να περιμένω να βγούνε πρώτα οι τρίχες και να πάω μετά ή να πάω τώρα?
Θέλω να ξεμπερδεύω όσο γίνεται πιο γρήγορα αλλά να μην πάω και τσάμπα χωρίς λόγο

Babis

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 26/01/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Laser αποτρίχωση σε άντρες-πλάτη+ώμους Empty Απ: Laser αποτρίχωση σε άντρες-πλάτη+ώμους

Δημοσίευση  Admin 28/1/2013, 19:22

Ο πιό αρμόδιος να απαντήσει σε αυτές τις ερωτήσεις είναι ο ιατρός σας ο οποίος θα ξέρει να σας κατευθύνει πιό σωστά από οποιονδήποτε άλλον.
Admin
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 114
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 51
Τόπος : Αθήνα

http://www.neofotistos.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης