Πλαστική Χειρουργική
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εύκολος Προγραμματισμός Ραντεβού
Visit our web site
Nikos Neofotistos,Plastic Surgeon
Follow n_neofotistos on Twitter Ask me about Plastic Surgery on Quora Find me on Linked In our videos on youtube Join our Facebook Group
Πρόσφατα Θέματα
» Υαλουρονικό οξύ στα χείλη
πωγωνοπλαστική I_icon_minitime24/2/2015, 10:58 από Admin

» πωγωνοπλαστική
πωγωνοπλαστική I_icon_minitime29/10/2013, 17:40 από elen_h

» Αφαίρεση σπίλων
πωγωνοπλαστική I_icon_minitime26/6/2013, 17:40 από Admin

» Κρυοπηξία και υπερτροφική ουλή
πωγωνοπλαστική I_icon_minitime26/6/2013, 17:38 από Admin

» Πλαστική Χειρουργική μετά από μεγάλη απώλεια Βάρους
πωγωνοπλαστική I_icon_minitime1/2/2013, 00:47 από jpapas

» Laser αποτρίχωση σε άντρες-πλάτη+ώμους
πωγωνοπλαστική I_icon_minitime28/1/2013, 19:22 από Admin

» αυξηση ογκου και περιγραματος χειλιων
πωγωνοπλαστική I_icon_minitime20/6/2012, 15:26 από Admin

» Κρέμα ματιών
πωγωνοπλαστική I_icon_minitime6/6/2012, 12:11 από Admin

» Κρέμα προσώπου
πωγωνοπλαστική I_icon_minitime6/6/2012, 12:06 από Admin

Τροφοδοσία RSS


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 



πωγωνοπλαστική

Πήγαινε κάτω

πωγωνοπλαστική Empty πωγωνοπλαστική

Δημοσίευση  elen_h 29/10/2013, 17:40

Καλησπέρα σας!
Είμαι κοπέλα και έχω ένα πρόβλημα με την μύτη μου είναι στραβή, έχει την γνωστή καμπορίτσα και θα ήθελε μία πολύ μικρή διόρθωση ώστε να μικρύνουν λίγο τα ρουθούνια και να κρυφτούν (καταλάβατε τι εννοώ). Παρόλα αυτά το μέγεθος της δεν είναι μεγάλο, όπως είπα θα ήθελε πολύ μικρή διόρθωση στο μέγεθος. Όπως καταλαβαίνετε δεν αναπνέω και πολύ καλά μιας και είναι στραβή (πρέπει να έχω σκολίωση ρινικού διαφράγματος) και εμφανισιακά χρειάζεται διόρθωση οπότε είναι 100% σίγουρο πως στο μέλλον θα την διορθώσω. Τώρα είμαι 21 χρονών ακριβώς και δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να την διορθώσω. Επίσης, έχω ακούσει πως η μύτη δεν έχει πάρει το τελικό της σχήμα μέχρι τα 22 οπότε λογικά θα έπρεπε να περιμένω ένα με δύο χρόνια ακόμα.
Το θέμα είναι ότι έχω και σαγόνι που είναι αρκετά μέσα και αντικειμενικά ακόμα και την μύτη να φτιάξω θεωρώ ότι θα παραμένει εμφανισιακό πρόβλημα. Οπότε αυτό που σκέφτομαι να κάνω τώρα είναι να κάνω προς το παρόν την πωγωνοπλαστική η οποία έχει και λιγότερο κόστος και είναι και πιο ασφαλής θεωρώ, και σε λίγα χρόνια αν τα καταφέρω να φτιάξω και την μύτη μου.
Θα ήθελα να ρωτήσω ποιο είναι το κόστος της πωγωνοπλαστικής και αν μπορεί να γίνει πρώτα αυτή η επέμβαση και μετά από χρόνια η ρινοπλαστική χωρίς να επηρεάζεται το αισθητικό κομμάτι, δηλαδή να φτιαχτεί τώρα το σωστό για το πρόσωπο μου πηγούνι άσχετα από την μύτη που έχω και ΟΤΑΝ ΚΑΙ ΑΝ το αποφασίσω να μην επηρεάζει την ρινοπλαστική.
Μπορείτε να μου προτείνεται κάποιο καλό νοσοκομείο ακόμα και δημόσιο ή γιατρό;
Σας ευχαριστώ πολύ!

elen_h

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 29/10/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης